Zaznacz stronę

Które seriale na platformie Netflix są najbardziej interesujące? Które mają najwięcej fanów?Poznajcie trzy z nich…

Wiedźmin

Wiedźmin to serial długo wyczekiwany. Fani mieli oczywiście do przeczytania bardzo interesującą książkę Andrzeja Sapkowskiego, ale fani mają to do siebie, że ciągle jest im mało. Stale pragną więcej i więcej. Stąd odpowiedź producentów – w końcu zrealizowali oni serial. Serial ten przedstawia interesującą historię wiedźmina Geralta, który jest jest łowcą potworów. Serial pokazuje także historię czarodziejki Yennefer oraz księżniczki Cirilili. Czyli połączyli różne opowiadania pisarza. Można powiedzieć, że sugerowali się bardzo gustem fanów, bo postacie te są najbardziej lubiane. Pierwsza seria pokazuje przede wszystkim osobowości bohaterów, a druga przedstawia dalsze losy. Bohater Geralt poszukuje w życiu celu. Serial pełen jest przygód i efektów specjalnych. Są pokazane bójki ale też nie brakuje sytuacji humorystycznych.

Russian Doll

Russial Doll to komedio-dramat, którego bohaterką jest programistka Nadia Vulvokov. Kobieta organizuje imprezę z okazji swoich 36 urodzin. W czasie trwania imprezy zostaje potrącona przez samochód. Potrącenie jest śmiertelne, ale ona… przeżywa. W dodatku nic praktycznie nie dzieje się nie tak z jej zdrowiem, bohaterka trafia z powrotem na uroczystość. Jest tylko zdezorientowania. Próbuje przeanalizować to, co się wydarzyło w ostatnim czasie. Trzeba przyznać, że film zapowiada się naprawdę ciekawie. Dalej jest jeszcze bardziej interesująco, bo okazuje się, że bohaterka co rusz z powrotem umiera i zostaje cudownie uzdrowiona. Nadia próbuje rozwiązać zagadkę. Czy Nadia tak naprawdę nie żyje? A może wpadła w pętlę czasu? Lub może prawda jest jeszcze inna?

Stranger Things

To serial idealny dla fanów horrorów i science fiction. Jego akcja dzieje się w latach 80 – tych XX wieku. Tematyka jest bardzo intrygująca i zagadkowa. Otóż w nocy 6 listopada 1983 roku w amerykańskim stanie Indiana znika dwunastoletni chłopiec Will Byers. Jego matka próbuje go odnaleźć. Jednak mieszkańcy nie podzielają jej determinacji. Uważają wręcz, że kobieta zwariowała. W końcu policja wszczyna oficjalne śledztwo. Aby jeszcze bardziej zagmatwać sytuację, pojawia się w mieście pewna tajemnicza dziewczynka. Posiada ona nadprzyrodzone zdolności i wydaje się wiedzieć, gdzie jest zaginiony chłopiec. Okazuje się, że za zaginięciem chłopca kryje się tajemnicza siła…