Zaznacz stronę

Każdy żywy organizm dąży do utrzymania stałości swojego wewnętrznego środowiska. Komórki, tkanki i narządy emitują impulsy elektromagnetyczne harmonijnie zintegrowane w zdrowym ciele. W procesach patologicznych dochodzi do zakłócenia tej zgodności. Przywrócenie prawidłowego procesu jest możliwe dzięki terapii biorezonansowej, która wzmacnia fizjologiczne i osłabia chorobotwórcze impulsy. Ta metoda jest rodzajem fizjoterapii, jednak nie jest związana z ogrzewaniem tkanek lub silnym działaniem prądowym, ale nie jest mniej skuteczna.

Wskazania do terapii biorezonansowej:

  • Leczenie alergii, nietolerancji pokarmowej
  • Ostre i chroniczne zatrucie,
  • Przewlekłe choroby zwyrodnieniowe.
  • Osłabiona odporność,
  • Bóle wszelkiego rodzaju, migreny
  • Ostre i przewlekłe choroby układu limfatycznego
  • Intoksykacja wewnętrzna w ostrych i przewlekłych zakażeniach,
  • Oczyszczanie wewnętrznego środowiska organizmu z różnego rodzaju infekcji i zatruć
  • Przywrócenie sprawności narządów wewnętrznych i układów, równowaga i synchronizacja ich pracy w celu leczenia i odmładzania organizmu
  • W praktyce dentystycznej – jedyną skuteczną metodą wydalania z organizmu zatrucia amalgamatem metali ciężkich.

Biorezonans – elektroniczna terapia uzupełniająca leczenie

Terapia biorezonansowa pozwala szybko, bezpiecznie, niedrogo i niezawodnie wyleczyć wiele chorób. Możliwości leczenia tą metodą różnych procesów chorobowych w organizmie człowieka jest nieograniczona.

W nowoczesnych warunkach medycyna zaczyna korzystać z coraz skuteczniejszych metod leczenia chorób, w tym terapii biorezonansowej. Ta technika ma na celu wywołanie naturalnych mechanizmów, które pozwalają przywrócić obronę organizmu. Jej mechanizm jest następujący: dzięki elektrodom i dodatkowemu kablowi wibracje elektromagnetyczne danej osoby są przekazywane do aparatury elektronicznej, a następnie modyfikowane i zwracane pacjentowi z powrotem. Jest to sposób leczenia własna częstotliwością drgań, a nie zewnętrzną energią lub substancjami obcymi.

Diagnostyka biorezonansem jest metodą nieinwazyjną. Jest to badanie pacjenta, w którym wykluczone są nakłucia i nacięcia skóry i błon śluzowych. Zasada diagnostyki biorezonansowej polega na rejestrowaniu odchyleń drgań elektromagnetycznych komórek ciała od standardowych. Każdy organ, część ciała i układ ciała ma szczególny rodzaj drgań, charakteryzujący się unikalną częstotliwością.

Rozwój chorób prowadzi do zmian częstotliwości, które może wyłapać specjalne urządzenie. Odchylenia częstotliwości drgań od standardów pozwalają specjaliście ocenić, który chorobowy proces rozwija się w ciele.

 Jaką biorezonans uzupełnia leczenie konwencjonalne?

Uważa się, że pozwala to na identyfikację chorób na najwcześniejszych etapach i jest w stanie kompleksowo ocenić stan organizmu. Przedstawienie osobie stanu zdrowia zwiększa motywację do leczenia i dostosowuje organizm do walki z wykrytą chorobą. Eksperci uważają, że metoda pozwala dokładnie i szybko wybrać indywidualne skuteczne leczenie.

W związku z tymi faktami można stwierdzić, że biorezonans jest elektroniczną terapią uzupełniającą leczenie. Jak wiadomo, tylko dobrze postawiona diagnoza daje szanse na szybkie wyleczenie bez powikłań. Dzięki tej metodzie diagnostycznej lekarz otrzymuje wiarygodne rozpoznanie, które może potwierdzić badaniami konwencjonalnymi i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Artykuł napisany dzięki serwisowi: bioanna.com.pl